Potrebujete poradiť? Volajte v prac. dni

Podlahové vykurovanie

Objednajte nad 300€ a máte dopravu zdarma

Skôr než kliknete na kategóriu, radi by sme Vám dali niekoľko rád a návodov pre správny výber produktu alebo Vám rovno ponúkli kompletný servis vrátane montáže za serióznu cenu.

Na našom e-shope ponúkame iba renomované a kvalitné značky, ktoré majú na Slovensku vybudovanú serióznu obchodnú a servisnú sieť. Pokiaľ už máte jasno v tom od akého výrobcu hľadáte produkty, môžete využiť filtrované listovanie iba u daného výrobcu. V ľavom menu sa prepnite zo záložky "Sortiment" na záložku "Výrobca" a vyberte si želanú značku. 

Objednajte si od nás aj montáž

Sme jediný e-shop, ktorý Vám okrem samotného predaja ponúkne i kompletnú montáž a poradenstvo. Prečo? Sme v prvom rade odborníci na podlahové kúrenie a záleží nám na budovaní tohoto označenia. Nepreferujeme žiadnu značku, ale zároveň sa snažíme poradiť pri výbere, aby ponuka obsahovala čo najkvalitnejšie materiály, s prihliadnutím na ich cenu, životnosť, funkciu a dlhodobé užívanie.

4 EUR/m2 

To je naša bežná cena, na každý projekt sa však posudzuje individuálne podľa plochy pokládky, miesta montáže a s ním spojených nákladov na cestovanie a v neposlednom rade od zvolených materiálov. Oslovte nás so žiadosťou o ponuku na info@ozonius.sk, v pracovnom čase odpovieme do niekoľkých minút a radi sa o Vás kompletne postaráme. 

Špeciálna cena za kompletnú dodávku

Ceny jednotlivých produktov na našom e-shope nemusia byť pre Vás konečné. Pokiaľ nám dáte dôveru a kúpite kompletný systém podlahového vykurovania, vypracujeme Vám cenovú ponuku na mieru s prihliadnutím na kvantitu materiálu a vopred môžete rátať s množstevnou zľavou. Vzhľadom na objemy podlahoviek, ktoré ročne zrealizujeme, vieme ponúknuť takú cenu, ktorej nevie konkurovať žiadna bežná montážna firma.

Vypracujeme realizačný projekt

Áno, pracujú u nás tak kvalitní ľudia, že ideme i do detailov, vypočítame tlakové straty a potrebné prietoky, nadimenzujeme potrubie a navrhneme rozloženie pokládky rúrok pre podlahové kúrenie. Všetko bude fungovať správne a spoľahlivo.

Prečítajte si užitočné rady a návody na našom blogu

Venujeme sa rôznym témam od návodov na montáž podlahového kúrenia, cez porovnávania jednotlivých systémov až po nezávislé odborné posudky ponúkaných materiálov. Pokiaľ Vám niečo nie je jasné, alebo potrebujete odbornú radu, napíšte diskusný príspevok pod článok, Vaša otázka a naša odpoveď pod blogom tým pomôže i ďalším čitateľom.

Čítajte blog podlahové kúrenie tu:
http://www.ozonius.sk/blog/category/podlahove-kurenie/

Tento web používá k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie