(Pon - Pia 7:30 - 17:00)

Tatramat

Spoločnosť TATRAMAT - ohrievače vody, s.r.o. je tradičným slovenským výrobcom s bohatou históriou, ktorá predstavuje viac ako 160 rokov výroby strojárenského spotrebného tovaru. Historické skúsenosti, stabilné zázemie a moderná technológia nám umožňuje produkovať široký sortiment ohrievačov vody vysokej kvality pod známou značkou Tatramat.

Sortimentná skladba týchto produktov predstavuje elektrické ohrievače vody, kombinované ohrievače, plynové ohrievače, ohrievače s nepriamym ohrevom a solárne ohrievače v rozsahu 5 až 500 litrov.

Naša spoločnosť pôsobí na celosvetovom trhu, s najväčším podielom najmä v európskych krajinách ako sú Česko, Nemecko, Holandsko, Maďarsko, Poľsko, Bulharsko, Ukrajina, Rusko, pobaltské štáty i štáty bývalej Juhoslávie. Dodávky sa realizujú i do USA, Kanady a ázijských krajín. Dominantné postavenie na Slovensku a v Českej republike vytvára dobré predpoklady rozvoja firmy.

http://www.tatramat.sk

1 2 3 6 8
1 2 3 6 8
Tento web používá k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie