(Pon - Pia 7:30 - 17:00)

Ravak

 Spoločnosť RAVAK bola založená v Českej republike roku 1991 rodinami Kreysovcov a Vařekovcov, ktoré dodnes aktívne riadia spoločnosť.

RAVAK začínal ako výrobca sprchových kútov a sprchových vaničiek a behom posledných 20 rokov sa stal najväčším výrobcom kúpeľňového vybavenia v Strednej Európe. Spoločnosť RAVAK má v súčasnosti v zahraničí 15 dcérskych spoločností a exportuje do viac ako 50-tich štátov v Európe, Ázii a Afrike.

V roku 1996 bolo vytvorené priame zastúpenie firmy RAVAK Příbram pre Slovensko prostredníctvom firmy RAVAK Slovakia spol. s r.o. Bolo zriadené sídlo v Bratislave na Starej Vajnorskej ceste 4, kde sa teraz nachádzajú skladové priestory. Administratívne a obchodné priestory boli v apríli 2011 presťahované do vlastných priestorov na Einsteinovú 11. Na ploche viac ako 1000 m2 tu nájdete okrem produktov značky RAVAK aj široký výber obkladov a dlažieb od renomovaného španielskeho výrobcu Keraben. Vyškolení odborníci vám v ňom poradia, ako si elegantne a zároveň prakticky zariadiť kúpeľňu.

V roku 2001 začal RAVAK spolupracovať s poprednými domácimi a zahraničnými dizajnérmi, ktorí navrhovali aj pre značky Porsche, Audi, BMW, Adidas, Nike, Salomon či Hugo Boss. RAVAK však čerpá inšpiráciu aj od vlastných dizajnérov.

Kvalita a dizajn sú pre RAVAK samozrejmosťou, ale čo nás skutočne odlišuje od konkurencie sú výrobky silno orientované na zákazníka, výrobky, ktoré sú pohodlné, praktické, stopercentne spoľahlivé a krásne zároveň. Jedným z výsledkov našej orientácie na zákazníka je vytváranie kúpeľňových konceptov, v ktorých je vaňa sprevádzaná so zodpovedajúcim umývadlom, nábytkom, a širokou škálou príslušenstva v rovnakom dizajne. RAVAK je autorom niektorých jedinečných technických riešení, patentovaných technológií a materiálov.

1 2 3 42 84 125
1 2 3 42 84 125
Tento web používá k poskytovaniu služieb a analýze návštěvnosti súbory cookie. Používáním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie